سوبارو سوار بر بازار خودرو های استیشن آمریکا

به گزارش اجاره به نظر می آید که سوبارو اوت بک توانسته نبض بازار خودرو های استیشن در ایالات متحده آمریکا را در دستان خود بگیرد و گوی رقابت را از سایر رقبای قدرتمند خود برباید.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، سوبارو بعنوان یک شرکت خودروسازی ژاپنی، سهم قابل توجهی در کشورهای مختلف جهان دارد که توانسته نظر، توجه و رضایت خیل عظیمی از مشتریان را در بازارهای مختلف همچون کشورهای آمریکای شمالی ( کانادا و ایالات متحده) را به سمت و سوی خود جذب نماید.
بر مبنای تازه ترین اخبار و گزارش های منتشرشده در وب سایت اتوبلاگ، سوبارو موفق شده است تا با اختصاص ۸۵.۵ درصد از سهم بازار وسائل نقلیه استیشن به خودروی سوبارو اوت بک (Subaru OutBack)، نبض بازار آمریکا را به دست بگیرد و گوی رقابت را از سایر شرکت های قدرتمند رقیب برباید.
با اینکه بازار فروش خودرو های استیشن در ایالات متحده بسیار کوچک تر (سهم ۱.۴ درصدی) از خودرو های شاسی بلند با سهم ۴۸ درصدی است و به همین سبب خیلی از خودروسازان ترجیح می دهند که در این نوع دسته بندی به علت نبود صرفه و توجیه اقتصادی، هیچ خودرویی را عرضه نکنند اما به نظر می آید که سوبارو از عدم حضور سایر شرکت ها در این بازار بهره جسته و آنرا تبدیل به بهترین فرصت برای کسب درآمد و سودآوری خود کرده است.
بر طبق این گزارش ها، سوبارو اوت بک تنها خودروی استیشن محبوب و پرطرفدار میان مشتریان آمریکایی به حساب می آید چونکه موفق شده است با فروش ۱۷۸ هزار و ۸۵۴ دستگاه در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۸۵.۵ درصد از بازار این کشور پهناور را به خود مختص کرده است و به تنهایی در بازار این کشور یکه تازی کند.