قدردانی رئیس مجلس از اکثریت مردم برای ماندن در خانه

اجاره: علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اکثریت مردم شریف ایران که در خانه مانده و با لغو سفرهایشان، هشدارهای مراکز بهداشتی را رعایت کرده اند، ابراز امیدواری کرد که سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، رئیس مجلس شورای اسلامی همین طور اهتمام مسئولان مجامع عمومی از قبیل مراکز ورزشی، فرهنگی و مذهبی به سلامت مردم و اجرای دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا را شایسته تقدیر دانست.
لاریجانی کنترل بیماری کرونا را مستلزم عزم همگانی آحاد جامعه، همکاری و هماهنگی دستگاه ها در سطوح ملی و استانی، اطلاع رسانی دقیق رسانه ها با اعلان آگهی های بهنگام و اهتمام حداکثری دولت برای ارائه خدمات اداری به مردم بوسیله سامانه های الکترونیک عنوان نمود و اضافه کرد: از اکثریت مردم شریف ایران که در خانه مانده و با لغو سفرهایشان، هشدارهای مراکز بهداشتی را رعایت کرده اند، تشکر و قدرددانی می کنم و امیدوارم که سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند. همین طور از دولت می خواهم که اهتمام حداکثری خودرا در ارائه خدمات اداری بوسیله سامانه های الکترونیک به مردم بکار گیرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که تدابیری نیز برای جبران افت کسب و کارها در سطح ملی اندیشیده شده است، اظهار داشت: بعد از جمع بندی و با جلب نظر نمایندگان بخش خصوصی، نتایج این اقدامات به اطلاع عموم خواهد رسید.
لاریجانی همین طور از رسانه ملی خواست تا با تولید برنامه های جذاب و پرکشش، در خانه ماندن مردم را آسان کرده و حضور طولانی مدت اعضای خانواده در خانه ها را از ملال و یکنواختی بزداید.
رئیس مجلس شورای اسلامی درانتها ابراز امیدواری کرد که این بیماری هر چه زودتر از کشور رخت بربندد و از خداوند، شفای عاجل مبتلایان این بیماری، رحمت و مغفرت درگذشتگان از آن و صبر و شکیبایی خانواده هایشان را خواهان شد.

منبع: