صادرات کاشی و سرامیک با پوشش نانو به کشورهای حاشیه خلیج فارس

اجاره: یکی از تولیدکنندگان کاشی و سرامیک با پوشش نانو محصولات خودرا به کشورهای همسایه، خصوصاً کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می کند.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، رزیتا گلپور، مدیر عامل این شرکت با اعلان اینکه با همکاری یکی از شرکت های فناور وارد عرصه نانو پوشش های تزئینی شدیم، اضافه کرد: با بهره گیری از دستگاه لایه نشانی پژوهشگران کشور در حوزه پوشش های تزئینی نانویی فعال شدیم و هم اکنون محصولات تولید شده با این دستگاه به بازارهای خارج از کشور نیز راه پیدا کرده است.
وی محصولات تولیدی این شرکت را کاشی و سرامیک حاوی پوشش های نانویی دانست و تصریح کرد: ۲۱۶ هزار قطعه کاشی ۳۰ در ۶۰ و بیش از دو میلیون قطعه از کاشی های تزئینی این شرکت به کشورهای حاشیه خلیج فارس، آسیای میانه و کشورهای همسایه صادر گردیده است.
برمبنای اعلام ستاد نانو، گلپور با اعلان اینکه ما از پوشش های تیتانیوم برای ایجاد رنگ های تزئینی طلایی و نقره ای استفاده می نماییم، تصریح کرد: هم اکنون کاشی و سرامیک تولیدشده که دارای پوشش نانو است در سالن های همایش، منازل، دکوراسیون های داخلی و خیلی از پروژه های بزرگ کشور مورد استفاده قرار گرفته است.

منبع: