اسامی منتخبان قرعه کشی سایپا

اجاره: اسامی برندگان قرعه کشی طرح فروش فوق العاده گروه خودروسازی سایپا که امروز (یکشنبه) برگزار شد، از سه طریق سایت اصلی سایپا، سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک اطلاع رسانی شد.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، گروه خودروسازی سایپا، قرعه کشی ۱۰ هزار محصول طرح فروش فوق العاده را در حضور نهادهای نظارتی انجام داد.
اسامی منتخبان این طرح فروش بوسیله سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا به نشانی https: //saipa.iranecar.ir/list اعلام شده است. اسامی برندگان قرعه کشی از سه طریق سایت اصلی سایپا، سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک اطلاع رسانی اعلام شده است.
مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا در پیرامون طرح فروش فوق العاده خودرو، با آگهی نسبت به وجود برخی وب سایت ها و سامانه های پیامکی جعلی و غیرواقعی، از منتخبان قرعه کشی خواست جهت تکمیل ثبت نام و واریز وجه خودرو تنها به وب سایت رسمی فروش محصولات این گروه مراجعه کنند و از مراجعه به سایت های متفرقه و درگاه های پرداخت اینترنتی دیگر جداً اجتناب کنند.
علاوه بر آن که ثبت نام کنندگان و منتخبان می توانند از وضعیت قرعه کشی بوسیله وب سایت رسمی سایپا اطلاع یابند، گروه خودروسازی سایپا نیز بوسیله سامانه پیامکی به شماره ۱۰۰۰۳۰۰۵۹، انتخاب شدن برگزیدگان در قرعه کشی را به آنان اعلام خواهد کرد؛ پس خواهشمند است منتخبان از توجه به هرگونه پیامک دیگر از شماره هایی غیر از سامانه مذکور اجتناب کنند.
همچنین در این طرح نیز تمام محدودیت های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل ۱۸ سال سن و برخورداری از گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت نام و صدور فاکتور خودرو در ۳۶ ماه گذشته نزد سایپا و ایران خودرو برقرار است.

منبع: