افزایش برنامه پروازی تابستان ایرلاین کی ال ام

ایرلاین کی ال ام که در چند ماه گذشته محدودیت شدید پروازی داشته است با شروع فصل تابستان قصد دارد برنامه پروازی خود را افزایش دهد و تا حدودی به حالت قبل بازگرداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از شیوع ویروس کرونا فروش بلیط هواپیما ایرلاین کی ال ام نیز مانند هزاران ایرلاین تا حدودی متوفق و اکثر پرواز های این ایرلاین هلندی کنسل شد.

کی ال ام ایرلاین یکی از ایرلاین های موفق اروپایی می باشد که در سال ۲۰۰۴ با ایرلاین ایرفرانس ادغام شد.

تاسیس این شرکت قدیمی در سال ۱۹۱۹ میلادی در کشور هلند اتفاق افتاد. قبل از شیوع این ویروس ایرلاین کی ال ام به بیش از ۱۳۰ مقصد در سراسر جهان پرواز انجام می داد، اما هم اکنون برنامه پروازی این ایرلاین کاملا به هم ریخته و قرار است از تابستان ۲۰۲۰، برخی از پرواز ها را انجام دهد.

در اوایل هفته گذشته، ایرلاین کی ال ام اعلام کرد که برنامه پروازی خود را از تابستان آغاز می کند. مقامات این شرکت هواپیمایی هلندی در روز سه شنبه ۲ ژوئن اعلام کردند که پرواز هایی به سمت اروپای جنوبی را نیز در برنامه کاری خود قرار داده اند.

این شرکت هواپیمایی در ماه جولای نسبت به ماه ژوئن  60 درصد پرواز هایش را بیشتر خواهد کرد چرا که بر این باور است که با انجام پرواز های کم تر و افزایش تدریجی آن ها می تواند با مشکلات ویروس کرونا بجنگد.

 

چند ماهی است که به دلیل ویروس کرونا مرز ها بسته شده و سفر ها به ویژه سفر های هوایی کنسل شده است. اما در حال حاضر ایرلاین های بسیاری در تلاش هستند تا فعالیت خود را آغاز کرده و به حالت قبل بازگرند.

ایرلاین کی ال ام که در چند ماه گذشته محدودیت شدید پروازی داشته اسف با شروع فصل تابستان قصد دارد برنامه پروازی خود را افزایش دهد و تا حدودی به حالت قبل بازگرداند.

در جولای سال ۲۰۲۰، تعداد پرواز های ایرلاین هلندی کی ال ام به ۱۲۴ مقصد خواهد رسید، که این افزایش تغییر قابل توجهی در برنامه پروازی ماه جولای این ایرلاین خواهد بود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده از این ۱۲۴ مقصد، ۷۳ پرواز به مقاصد اروپایی انجام می شود.

کی ال ام در بیانیه ای اظهار داشت که " در مقایسه با ماه ژوئن تعداد پرواز های ماه جولای بیش از ۶۰ درصد افزایش می یابد "

ایرلاین کی ال ام در ماه آینده یعنی با شروع فصل تابستان به ۲۸ مقصد پرواز انجام می دهد که در مقایسه با فعالیت این ایرلاین در چند ماه گذشته در حدود ۱۴۰ درصد افزایش خواهد داشت.

افزایش پروازی کی ال ام برای فرودگاه شیفول آمستردام بسیار خوب می باشد.

ایرلاین کی ال ام در برنامه خود دارد که پرواز هایی به مقاصد جدید را آغاز کند که همین اتفاق به همراه افزایش تدریجی پرواز هایش باعث ورود دوباره مسافران به فرودگاه شیفول آمستردام، قطب اصلی فعالیت این ایرلاین می شود.

در حال حاضر کی ال ام انتظار دارد در ماه جولای بیش از ۳۰۰۰ پرواز در فرودگاه شیفول انجام دهد. که با اجرا شدن این برنامه تا حدودی این فرودگاه نیز به روز های قبل باز می گردد.

برای ایمن نگه داشتن مسافران از ویروس کرونا پروتکل ها فاصله گذاری و ضدعفونی به صورت کامل صورت می گیرد. همچنین از تمامی مسافران درخواست می کند گه با ماسک و دستکش سفر کنند و تا پایان سفر از درآوردن ماسک خودداری کنند.

آخرین امار صورت گرفته از پرواز های این ایرلاین در مقایسه با سال ۲۰۱۹ به صورت زیر می باشد:

تعداد پرواز های ماه اوریل ۲۰۱۹ در مقایسه با تعداد پرواز های همین ماه در سال ۲۰۲۰ در حدود ۹۷٫۹ درصد کاهش داشته است.

منبع: شبکه اطلاع رسانی دانا