عرضه اسپری آبگریزکننده چوب و سیمان با قیمت یک سوم نمونه خارجی

اجاره: یکی از شرکت های مستقر در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خراسان اسپری آبگریزکننده چوب و سیمان را با یک سوم قیمت نمونه های خارجی به بازار ارائه کرد.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، جواد مصیبی، مدیرعامل این شرکت نانویی کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین نسبت به نمونه های خارجی را از مزایای محصولات تولیدی این شرکت نام برد و اظهار داشت: این شرکت در حوزه فناوری نانو فعال است که بطور تخصصی در زمینه ضد آب سازی ساختمان و مصالح ساختمانی و با بهره بردن از تازه ترین تکنولوژی روز دنیا و با تاکید بر کادری مجرب و نیروهای متخصص نسبت به ضدآب سازی نما، استخر، سونا، جکوزی، خدمات بهداشتی، مخازن بتنی و دیوارهای حائل اقدام نموده است.
وی افزود: این شرکت آب بندها و عایق های رطوبتی مختلفی را تولید و به بازار عرضه نموده است. این مواد عایق با بهره گیری از فناوری نانو توسعه داده شده اند و قابل استفاده روی چوب و سیمان هستند. ایجاد لایه ای غیرقابل نفوذ در مقابل آب، بی بو بودن، فقدان عوارض شیمیایی، اجرای سریع و آسان به وسیله غلتک و اسپری، مقاوم در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید و دوستدار محیط زیست بودن همچون خاصیت های این محصولات هستند.
برمبنای اعلام ستاد نانو، مصیبی نانولند مصالح ساختمانی، فرش نانو با قابلیت عدم جذب آب و چای و ژل ضد اسید آنتی باکتریال را همچون محصولات این شرکت فعال در حوزه فناوری نانو دانست.

منبع: