فروش نقدی هایما S7 پلاس با دو ابهام!

به گزارش اجاره با عنایت به کم شدن فاصله قیمتی خودروی هایما S7 پلاس توربوشارژر اتوماتیک از کارخانه تا بازار، گروه صنعتی ایران خودرو نخستین طرح فروش فوق العاده خویش را با عرضه این محصول شروع کرده است؛ ثبت نام این طرح از ۱۰ بامداد امروز (چهارشنبه/هفتم مهر ماه) شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت؛ البته که این ظرفیت از جانب ایران خودرو اعلام نشده است.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، در صورتی که چندی قبل، بابک رحمانی- معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو- به ایسنا، اطلاع داده بود که برنامه فروش برای هایما S7 بدون محدودیت های قرعه کشی اجرا خواهد شد و سپس این روش برای هایما S۵ هم صورت خواهد پذیرفت، حال این وعده محقق شده و گروه صنعتی ایران خودرو، در وهله اول، این طرح را برای هایما S7 پلاس توربوشارژر اتوماتیک از امروز (چهارشنبه) به مرحله اجرا درآورده است.
علیرغم این که از ظرفیت در نظر گرفته شده برای عرضه این محصول در بخشنامه فروش این خودرو و همینطور اطلاعیه این گروه صنعتی صحبتی نشده است. به دنبال پیگیری ایسنا از گروه صنعتی ایران خودرو، پاسخ دادند که ظرفیت اعلام نشده است! بازه زمانی بعنوان مهلت ثبت نام برای این طرح در نظر گرفته نشده و مشتریان تا زمان تکمیل ظرفیت، فرصت ثبت نام و درخواست ثبت تقاضای خود برای خرید این خودرو از راه سایت فروش اینترنتی این گروه خودروسازی به نشانی esale.ikco.ir را دارند.
این خودرو در رنگ های سفید، مشکی، زغالی، خاکستری و نقره ای متالیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و با قیمت قطعی ۶۷۵ میلیون تومان عرضه می شود.
اما نکته قابل توجه اینجاست که در بخشنامه فروش ذکر شده است که قیمت خودرو قطعی است اما درصورتیکه افزایش هزینه ها و الزامات قانونی پیش آید، مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت پرداختی تا قیمت روز خودرو است!

لازم به ذکر است که باتوجه به این که قرعه کشی برای این طرح وجود ندارد، متقاضیان در زمان ثبت نام، وجه خودرو را واریز نمایند. برای ثبت ام و واریز وجه، مشتری با وارد نمودن کد کابری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد و بعد از انتخاب رنگ خودرو، نسبت به واریز وجه صرفاً به صورت اینترنتی در زمان ثبت نام اقدام نمایند.
تنها محدودیت شرکت در این طرح، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی است و ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست. صحت کلیه اطلاعات مندرج همچون کدملی، آدرس و کدپستی برعهده مشتری است و در صورت تغییر یا ثبت اطلاعات نادرست، کلیه تبعات ناشی همچون تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است اما درصورتیکه این تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت رخ دهد، برابر ضوابط مندرج در قرارداد معادل درصد سالانه (سه درصد ماهانه) خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و پرداخت خواهد شد.
شایان ذکر است که تنها سامانه پیامک کوتاه شرکت ایران خودرو ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است و تمامی پیامک های ارسالی دارای اصالت از سرشماره مذکور است؛ بنابراین مشتریان دقت لازم را داشته باشند.

منبع: