خودروساز جاه طلب به هدف خود رسید!

به گزارش اجاره تسلاموتورز اخیرا اعلام نموده است که به میزان تولید ۱ هزار دستگاه خودروی برقی دست یافته و این بدان معناست که به هدف خود رسیده است.

به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، تسلاموتورز که یکی از بزرگترین شرکت های آمریکایی فعال در زمینه خودروسازی و تکنولوژی به حساب می آید که فعالیت و اهداف بلندپروازانه ای در این زمینه داشته است، الان بزرگترین رقیب خودروسازان بزرگ جهان همچون فولکس واگن، بی ام و، بنز، تویوتا، هیوندای و غیره به حساب می آید چراکه با تولید و عرضه خودروهای برقی لوکس و قدرتمندی که توان پیمایش نسبتا بالایی دارند، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار خودروهای دوستدار محیط زیست و پاک را از آن خود کند و قدرت سایر رقیبان را به چالش بکشاند.

بر اساس گزارشی که در وب سایت Electrek آمده است، ایلان ماسک، مدیرعامل و موسس تسلاموتورز روز گذشته در گفتگویی با گزارشگران خاطرنشان کرده است که تسلاموتورز توانسته است به هدف خود یعنی تولید روزانه ۱ هزار دستگاه خودروی تسلا مدل ۳ دست پیدا کند.

این در حالیست که خیلی از تحلیلگران و کارشناسان قبلا عنوان کرده بودند که اهداف و برنامه های شرکت آمریکایی تسلاموتورز بسیار جاه طلبانه و بلندپروازانه است و این خودروساز هیچگاه قادر نخواهد بود میزان تولید، عرضه و فروش محصولات خویش را به میزانی که برآورد کرده است، برساند. اما حالا با تازه ترین آمارهای انتشار یافته می توان دریافت که تسلا با سرعت زیادی در حال نزدیک شدن به اهداف و برنامه هایش است و بدین ترتیب سایر خودروسازان و رقبای بین المللی خویش را به چالش کشانده است.

خودروی تسلا مدل ۳ در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی به صورت عمومی معرفی و ارائه شد و تسلا پیش بینی نمود که تا آخر سال ۲۰۱۷ قادر خواهد بود بالغ بر ۵ هزار دستگاه از این مدل را به مرحله تولید و عرضه برساند.

به نظر می رسد که با افزایش محبوبیت خودروهای برقی به عنوان وسائل نقلیه پاک و دوستدار محیط زیست و همینطور استقبال بی نظیر مشتریان و خریداران از این گونه خودروها، شرکت های خودروسازی بیشتری به فکر تولید و عرضه خودروهای الکتریکی، لوکس و قدرتمند افتاده و با یکدیگر بر سر معرفی محصولات بهتر و باکیفیت تر به رقابت تنگاتنگی بپردازند.