وزیر اقتصاد و دارایی وارد خوزستان شد، حضور در بندرامام خمینی

اجاره: وزیر اقتصاد و دارایی با ورود به فرودگاه اهواز سفر یک روزه خود به استان خوزستان را شروع کرد.

به گزارش اجاره به نقل از مهر، فرهاد دژپسند بامداد امروز با ورود به فرودگاه اهواز سفر یک روزه خود به استان خوزستان را شروع کرد.
وی در بدو ورود از طرف مدیران کل حوزه اقتصادی همچون اقتصاد و دارایی و معاونان، ستاد نظارت گمرکات خوزستان و دیگر مسئولان مورد استقبال قرار گرفت.
دژپسند، هدف از سفر خود به خوزستان را بررسی مسائل گمرکی این استان، دیدار با فعالان اقتصادی و همین طور بازدید از پروژه های اقتصادی بندرامام عنوان نمود.
وزیر اقتصاد دارایی همراه با معاونان و مدیران ستادی این وزارت در نخستین گام سفر خود از پروژه های اقتصادی بندر امام بازدید نمود.
در این بازدید معاون فنی گمرک جمهوری اسلامی ایران، معاونان وزارت اقتصاد و دارایی در کنار مدیران کل تابعه این وزارت در استان خوزستان، مدیرکل راه آهن و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی را همراهی می کنند.
بازدید از مجتمع اقتصادی بندر امام، کارخانه روغن کشی خام نوید خلیج فارس (بزرگترین کارخانه کشور)، اسکله بندر، سیلوهای نگهداری غلات و دیگر بخش های این بندر همچون برنامه های بازدیدی وزیر اقتصاد و دارایی بود.

منبع: