عرضه ۱۱۲ هزار خودروی تسلا در فصل آخر ۲۰۱۹

به گزارش اجاره تسلاموتورز ۱۱۲ هزار دستگاه خودروی تمام الکتریکی تسلا ۳، ایکس و اس در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازارهای جهانی کرد.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، تسلاموتور یکی از شرکت های خودروسازی نوظهوری است که در چند سال گذشته با معرفی و عرضه خودرو های تمام برقی و الکتریکی قدرتمند با توان پیمایش مسافت های طولانی و ظرفیت بالای باتری توانسته است نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان را در سراسر جهان به خود جلب نماید و سهم قابل توجهی را از بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد.
این شرکت در تازه ترین آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت insideevs اعلام نموده است که ۱۱۲ هزار دستگاه خودروی تمام الکتریکی، لوکس و قدرتمند تسلا مدل ۳، تسلا مدل اس و تسلا مدل ایکس در آخرین فصل از سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازارهای جهانی کرده است. این بدان معناست که تسلاموتورز موفق شده است با ثبت عملکرد موفقیت آمیز و میزان فروش و عرضه چشم گیر، به ادامه روند صعودی رکودشکنی های خود ادامه دهد و علاوه بر جلب نظر و اعتماد مشتریان در کشورهای مختلف جهان، نظر سرمایه گذاران کنونی و آتی را هم به سمت و سوی خود جلب نماید.
کارشناسان و تحلیل گران فعال در بازار خودرو اعتقاد دارند که میزان عرضه و فروش خودرو های تسلا حتی از آنچه پیش تر پیشبینی شده بود، هم بالاتر بوده است.
در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی این شرکت ۹۲ هزار و ۵۵۰ دستگاه خودروی تسلا مدل ۳ و ۱۹ هزار و ۴۵۰ دستگاه خودروی تسلا مدل اس و مدل ایکس در بازار کشورهای مختلف عرضه نموده است.

این در حالیست که تسلاموتورز به منظور توسعه سهم خود از بازار خودرو های تمام الکتریکی به تازگی یک کارخانه اختصاصی دیگر در چین بعنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای خودرو در جهان، راه اندازی و راه اندازی کرده است.
خودروهای برقی که در سال های اخیر تحت تأثیر تشدید نگرانی های جهانی در مورد میزان آلودگی هوا، تخریب محیط زیست و کمبود یا افزایش قیمت سوخت به شدت از جانب شرکت های خودروسازی، تکنولوژی و همینطور مشتریان مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند، دولت های گوناگونی در جهان هم تصمیم گرفته اند که با عرضه طرح های تشویقی به شرکت های تولیدکننده این محصولات و همینطور شهروندان خود، تولید و خرید و فروش وسایل نقلیه پاک و دوستدار محیط زیست را به میزان قابل توجهی بالا برند.
بدین ترتیب شرکت های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته اند که تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودرو های برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند تا در سال های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
از جمله برجسته ترین شرکت های خودروسازی که به تولید و توسعه خودرو های تمام برقی با کیفیت، لوکس و قدرتمند پرداخته است، می توان به شرکت آمریکایی تسلاموتورز اشاره نمود که توانسته است با توسعه مدل خودرو های برقی تسلا ۳، تسلا ایکس و تسلا اس به خوبی توسط مشتریان و علاقمندان مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. از بزرگترین بازارهای فروش خودرو های برقی به ویژه تسلا می توان به کشورهای اروپایی و منطقه اسکاندیناوی، ایالات متحده آمریکا، کانادا و چین اشاره نمود.