افزایش خدمات امدادی سایپا در درب منازل

به گزارش اجاره گروه خودروسازی سایپا در ادامه اقدامات خود جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ضمن پیوستن به پویش ملی #در_خانه_ بمانیم میزان خدمت رسانی امدادخودروسایپا در درب منازل مشتریان را افزایش داده است.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا و به نقل از سایپانیوز، مدیر عملیات امدادخودروسایپا با بیان این خبر اظهار داشت: در جهت این پویش ملی، ضمن فراهم سازی شرایط بهداشتی مناسب برای خدمت رسانان و ایجاد اطمینان در مشتریان به منظور مقابله با ویروس کرونا، ظرفیت حوزه خدمات خودرو در محل را با عنایت به شرایط پیش آمده، افزایش داده ایم.
عباس فخاریان ضمن قدردانی از هموطنان برای کاهش سفرهای غیرضروری و ماندن در خانه و همینطور رفع نگرانی در مورد سرویس های اولیه و ادواری، از تقویت ظرفیت حوزه عرضه خدمت خودرو در محل هموطنان اطلاع داد.
وی افزود: امدادخودروسایپا مانند همیشه، همگام با سایر ارگان ها و سازمان های امدادی در کنار مردم بوده و ضمن آرزوی سلامتی برای یکایک هموطنان، عرضه خدمات خودرو در محل را به صورت شبانه روزی ادامه می دهد.
هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات خودرو در محل با شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ یا شماره ۸۴۴۴۴ با پیش شماره ۰۲۱ تماس گرفته و با سهولت و آسودگی از خدمات گروه خودروسازی سایپا بهره مند شوند.