در بازدید از شرکت فروشگاه های اتکا وزیر دفاع: تحریم های نظام استکبار با ایستادگی مثال زدنی ملت ایران شکست خورد

به گزارش اجاره طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع، سردار حشمتی پور مدیر عامل سازمان اتکا و اعلمی مدیر شرکت فروشگاه های اتکای سراسر کشور، کلنگ راه اندازی بزرگ ترین فروشگاه شرق تهران در سازمان اتکا به نام شهید دانشمند، محسن فخری زاده توسط وزیر دفاع زمین خورد.
به گزارش اجاره به نقل از وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ حاتمی در ابتدای این مراسم طی نشستی با مدیران سازمان اتکا با درود فراوان به ارواح طیبه شهیدا بخصوص شهیدِ دانشمند، محسن فخری زاده عنوان کرد: ترور شخصیت های فرهیخته علمی و فناوری، بیشتر باعث انگیزه بخشی در جامعه می شود و در گذشته هم به این صورت بوده است؛ تمام شهدای هسته ای ما که همگی از دانشمندان بنام ایرانی در حوزه های فناوری بودند، امروزه الگوی جوانان جامعه شده اند.
وی در همین زمینه اضافه کرد: با حمایت ملت شریف ایران اسلامی و برگزاری مراسم گرامیداشت شهید فخری زاده توسط نهادها و سازمان ها در سرتاسر کشور نه تنها اقدامات این شهید ارج نهاده شد بلکه نام شهدای دانشمند و بخصوص شهید فخری زاده در اذهان عمومی ثبت و ماندگار شده و دلیل نامگذاری این فروشگاه بزرگ در شرق تهران به نام شهید فخری زاده هم در جهت همین مبحث است.
وی با اشاره به اینکه فروشگاه شهید فخری زاده با مساحتی بیشتر از ۱۵ هزار متر مربع بعنوان بزرگترین مجمتع فروشگاهی در شرق تهران خواهد بود، اظهار داشت: ان شاءالله در کمترین زمان ممکن این فروشگاه راه اندازی و به بهره برداری خواهد رسید.
امیر سرتیپ حاتمی خاطرنشان کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال “جهش تولید” نام گرفته است تلاش داشتیم تا با راه اندازی این فروشگاه بزرگ، عرضه خدمات به نیروهای مسلح شتاب گیرد.
وزیر دفاع با اشاره به اینکه بخشی از مأموریت های وزارت دفاع خدمات دهی به کارکنان و خانواده این قشر شریف است، اظهار داشت: سازمان های تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و اتکا این افتخار را دارند که با طیف وسیعی از کارکنان نیروهای مسلح و خانواده این عزیزان ارتباط مستقیم و غیر مستقیم داشته باشند.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به اینکه تحریم های شکننده نظام استکبار جهانی در جهت به زانو در آوردن نظام اسلامی با مقاومت و ایستادگی مثال زدنی ملت ایران مواجه گردید، خاطرنشان کرد: سازمان اتکا با تولید و عرضه بموقع و گسترده کالا و خدمات اساسی و مورد نیاز مردم نقش خویش را در کمک به تأمین زنجیزه غذایی کشور در این برهه حساس به خوبی ایفا کرد.

وزیر دفاع با اشاره به اینکه کارکنان نیروهای مسلح عضو خانواده دائمی سازمان های اتکا و تأمین اجتماعی نیروهای مسلح هستند، تاکید کرد: تمامی کارکنان و مجموعه اتکا بایستی تکریم، احترام، ارتباط دوستانه و قوی خویش را با آحاد کارکنان و خانواده نیروهای مسلح به خوبی حفظ نموده و از عرضه هیچ تلاش و کوششی در عرضه بهترین خدمات به نیروهای مسلح فروگذار نکنند.
حاتمی ضمن تاکید بر حفظ جایگاه و احترام به نیروهای مسلح عنوان کرد: خدمت به نیروهای مسلح از افتخارات وزارت دفاع است چون که نیروهای مسلح برای ایران اسلامی امنیت، عزت، شکوه و اقتدار به ارمغان آورده و ضروریست با کمک دولت، مجلس شورای اسلامی، ستاد کل نیروهای مسلح عرضه خدمات به این قشر شریف در چارچوب طرح حکمت توسعه و افزایش یابد.

وزیر دفاع همینطور در جریان بازدید از مجموعه شرکت فروشگاه های اتکا، حرکت رو به رشد این سازمان را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: مجموعه ی اتکا همواره باید برای عرضه خدمات بهتر و شایسته تر به نیروهای مسلح و حتی مردم عزیز به روز و دارای حد بالای شاخصه های مشتری مداری باشد.

وزیر دفاع در نشست با مدیران ارشد سازمان اتکا در جریان گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ برنامه ها و چشم اندازهای پیش رو قرار گرفت و رئیس شرکت فروشگاه اتکا گزارش جامعی از اقدامات ارزشمند در مقابله با تحریم ها و عرضه خدمات به خانواده نیروهای مسلح و ملت عزیزمان عرضه کرد.

منبع: