با تداوم اختلال در سایت فروش طرح فروش سایپا شروع نشده تمام شد!

اجاره: اجاره: سایپا بعد از گذشت قریب به ۳۶ ساعت (از زمان اعلامیِ اول) و چندین مرتبه وعده حل مشکل، هنوز نتوانسته اختلال سایت فروشِ خودرا رفع و پروسه ثبت نام فروش فوق العاده دو محصول خودرا شروع کند و در نهایت هم از چند ساعت پیش در سایت خود اعلام نموده ˮطرح فروش فوق العاده از بخشنامه مذکور پایان یافته استˮ!
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، باوجود این که قرار بوده از ساعت ۱۴ روز سه شنبه (۴بهمن ماه) سایت فروش گروه خودروسازی سایپا برای عرضه دو محصول کوییک آر پلاس اتوماتیک و شاهین در قالب طرح فروش فوق العاده برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران فعال شود، نه فقط این اختلال یا بگفته خود سایپا به جهت توجیه موضوع “انجام پاره ای بهبودها“، هنوز امکان ثبت نام برای مشتریان فراهم نشده است.
تا لحظه انتشار این گزارش قریب به ۳۶ ساعت از زمان اعلامی ابتدایی گذشته اما نه فقط هنوز مشکل سایت رفع و پروسه ثبت نام شروع نشده است که سایپا بر روی سایت فروش خود درج کرده است که “مراجعه کنندگان گرامی، ضمن تشکر از حضور جنابعالی در سایت گروه خودروسازی سایپا به استحضار می رساند، طرح فروش فوق العاده از بخشنامه شماره ۴۳۱۶۵۹ پایان یافته است؛ پس متعاقباً طرح های جدید محصولات گروه سایپا بوسیله بخشنامه اطلاع رسانی خواهد شد. “
منظور سایپا از بخشنامه شماره ۴۳۱۶۵۹، همین طرح فروش فوق العاده مذکور و پرچالش است؛ براین اساس می توان اظهار داشت که طرح فروش سایپا اجرا نشده، به اتمام رسید و متقاضیان به دور بعدی فروش، رجوع داده شدند.
این موضوع در شرایطی اتفاق افتاده است که پیش شرط ثبت نام واریز وجه خودرو در حساب وکالتی تعریف شده برای متقاضیان عادی، در حساب افراد نزد بانکهای مربوطه از از روز دوشنبه (حتی یک روز پیش از شروع وعده اولیه ثبت نام) بلوکه شده است.
یادآوری می شود که در وهله اول، طبق برنامه ریزی ها قرار بود که ساعت ۱۴ روز سه شنبه ثبت نام طرح فروش فوق العاده شروع شود، اما سایت مبتلا به اختلال بود و اصلا وارد سایت این شرکت نمی شد؛ در ابتدای تصور شد که به جهت هجوم تقاضا برای ثبت درخواست در ساعات اولیه شروع ثبت نام، سایت از دسترس خارج شده باشد اما این اختلال چند ساعتی ادامه پیدا کرد و بدین ترتیب سایپا زمان شروع پروسه ثبت نام را ساعت ۱۸ روز سه شنبه اعلام نمود.
ساعت ۱۸ هم فرارسید و گذشت اما بازهم مشکل رفع نشد؛ فلذا سایپا در اطلاعیه ای اعلام نمود: به سبب انجام پاره ای بهبودها، سایت فروش محصولات سایپا برای ساعاتی از دسترس خارج می شود؛ پس خواهشمند است برای تکمیل پروسه خرید وکالتی خودرو از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۵ به سایت مراجعه کنید.
این “پاره ای از بهبودها” روز چهارشنبه نیز همچنان ادامه داشت؛ فلذا سایت بازهم در دسترس نبود و این گروه خودروسازی در اطلاعیه دوم خود از این بابت از مردم عذرخواهی نمود.
در اقدامی بعدی، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه سوم خود اعلام نمود که سایت فروش سایپا از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه در دسترس خواهد بود و طرح فروش فوق العاده این شرکت، فعال خواهد شد؛ اما بازهم سایپا وفادار به عهد نبود و نهایت هم که آب پاکی را روی دست مشتریان ریخت و اعلام نمود این طرح تمام شده و برای ثبت درخواست خودرو، منتتظر طرح های بعدی باشید!

منبع: