مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان : بزرگترین سرمایه گذاری صنعت کشور در فولادخوزستان در حال انجام می باشد

به گزارش اجاره، خوزستان مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: با اجرای ۲۰۷ طرح به ارزش ۴۰ هزار میلیارد تومان بزرگترین سرمایه گذاری صنعت کشور در فولاد خوزستان در حال انجام می باشد.

امین ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: راهبرد اصلی فولاد خوزستان گسترش زیرساخت ها با رویکرد ارزش آفرینی، اشتغال زایی، ارزآوری و تحول در منطقه است و در تلاش هستیم این مهم را در استان خوزستان محقق نماییم.

وی اضافه کرد: هم اکنون ۲۰۷ طرح به ارزش ۴۰ هزار میلیارد تومان در حوزه های مختلف تولیدی و زیست محیطی در شرکت فولاد خوزستان درحال اجرا هستند که این حجم از سرمایه گذاری در صنایع کشور بی نظیر است.

ابراهیمی با اشاره به این که بزرگترین سرمایه گذاری صنعت کشور در فولاد خوزستان در حال انجام می باشد، عنوان کرد: افتتاح طرح زمزم سه، بزرگترین مگامدول آهن اسفنجی کشور با ظرفیت سالیانه دو میلیون و ۲۰۰ هزار تُن در نیمه نخست امسال، فولاد خوزستان را به اصلی ترین تولیدکننده آهن اسفنجی کشور تبدیل می کند.

وی با اشاره به سایر طرح های درحال اجرا در شرکت فولاد خوزستان اشاره کرد: راه اندازی ماشین ریخته گری اسلب عریض، نیروگاه ۵۲۰ مگاواتی و کارخانه اکسیژن ۴، طرح هایی بزرگ دیگری هستند که با سرعت درحال اجرا هستند.

ابراهیمی در آخر اشاره کرد: در صورت بهره برداری از این طرح ها، علاوه بر پایداری و تولید محصولات با ارزش افزوده، شاهد اشتغالزایی بسیار خوبی در صنعت فولاد خوزستان خواهیم بود.

منبع: