آغاز برخورد با عرضه پوشاک قاچاق در سطح تهران

به گزارش اجاره، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران اظهار داشت: مبارزه باعرضه پوشاک محرز قاچاق مجدداً شروع شده است و به صورت مستمر نظارت در این عرصه صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش اجاره به نقل از مهر، بنا بر اعلام ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حجت الله مهدوی، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران اظهار داشت: در ادامه اقدامات ستاد مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح استان تهران، با هماهنگی های انجام شده از راه نهادها و ارگان های ذی ربط و بر مبنای وظایف ذاتی ستاد، مبارزه باعرضه پوشاک محرز قاچاق مجدداً شروع شده است.
وی افزود: البته درگذشته هم اقداماتی پیرامون مبارزه باعرضه کالای قاچاق انجام شده بود؛ اما حالا مطابق با منویات مقام معظم رهبری، دستور رئیس جمهور، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همینطور استاندار تهران، به صورت مستمر نظارت در این عرصه صورت خواهد پذیرفت.
به گفته مهدوی، استمرار در مقابله باعرضه کالای به تقویت تولید ملی منجر خواهد شد، امری که در نهایت رضایت مندی مردم و تولیدکنندگان را به دنبال خواهد داشت.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران اظهار داشت: هم اکنون در تمامی حوزه ها (یعنی البسه، کفش، کیف، کفش و…) و در تمامی سطح استان تهران، مقابله باعرضه کالای قاچاق صورت می گیرد و هرگونه تخلف با برخورد جدی و قانونی همراه خواهد بود، درعین حال این برخوردها مقطعی نبوده و ادامه دار است.

منبع: