نیسان در آمریکا فراخوان داد

اجاره: شرکت خودروسازی نیسان ژاپن بالغ بر ۲۱۵ هزار دستگاه خودرو را در ایالات متحده آمریکا تحت تاثیر نقص فنی و احتمال احتراق خودرو فراخوان داده است.
به گزارش اجاره به نقل از وب سایت اتونیوز، مدت هاست فراخوان شرکت های خودروسازی بزرگ در گوشه و کنار جهان بعلت مشکلات و نقص های فنی بالا گرفته است و خودروسازان برتری نظیر جنرال موتورز، هیوندای موتورز و غیره برای مرتفع ساختن مشکلات مربوط به خودروهای خود آنها را فراخوان داده اند تا به بررسی و چک آنها بپردازند.

حالا اخیرا شرکت خودروسازی نیسان ژاپن در ایالات متحده آمریکا اعلام نموده است که بیش از ۲۱۵ هزار دستگاه خودروی نیسان در این کشور با مشکل نقص فنی و مشکل احتمال احتراق خودرو مواجهند و صاحبان و دارندگان آنها با رجوع به نمایندگی های مجاز و تعمیرگاه های رسمی نیسان باید خودروهای خویش را تحویل داده تا مشکلات و نقص فنی مذکور را برطرف کنند.

این فراخوان در بازار ایالات متحده آمریکا شامل خودروهای نیسان مورانو مدل ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷، نیسان ماکسیما مدل ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷، نیسان پت فایندر مدل ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و نیسان اینفینیتی QX۶۰ مدل ۲۰۱۷ خواهد بود.

برخی از خودروهای مورانو دو سال پیش در سال ۲۰۱۶ میلادی هم با مشکل مشابهی مواجه بودند که دارندگان آن به دنبال فراخوان اعلام شده به نمایندگی های مجاز نیسان موتورز در آمریکا مراجعه نموده و مشکل مربوطه را برطرف کردند.