قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه

اجاره: جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه را در این خبر بخوانید.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید پنج میلیون و ۳۰ هزار تومان (۷۵ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان (۵۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) است.
همین طور هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و سکه یک گرمی به قیمت ۹۸۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار باز ۴۵۱ هزار و ۸۱ تومان (۵۰۸۱ تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر اونس طلای جهانی باز ۱۲۸۰.۹۵ (۳.۵ دلار کاهش نسبت به دیروز) است.

نمودار نرخ ارز سینوسی شد
اما امروز (۱۱ اردیبهشت) بانک ها هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۳ هزار و ۷۴۲ تومان می خرند و قیمت خرید یورو باز در شعب ارزی بانک ها به ۱۵ هزار و ۴۱۶ تومان است.
سپس کاهش قیمت ارز در روز گذشته نرخ خرید دلار در بانک ها امروز نسبت به روز گذشته که ۱۳ هزار و ۶۴۵ تومان اعلام شده بود، افزایش داشته است.
امروز بانک ها هر پوند انگلیس را باز ۱۷ هزار و ۹۲۴ تومان خریداری می کنند.
از طرف دیگر، قیمت ارز مسافرتی در بانک ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریکه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک ها ۱۶ هزار و ۱۹۱ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۶ هزار و ۵۵۰ تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانکی
این در شرایطی است که نرخ خرید یورو در صرافی های مجاز بانک مرکزی ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۶ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان افزایش داشته است.
این صرافی ها همین طور امروز هر دلار آمریکا را ۱۴ هزار و ۵۰ تومان خریده و ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان می فروشند که قیمت دلار باز افزایش ۱۰۰ تومانی داشته است.

منبع: