دلار ۴۰۰ تومان ارزان گردید

اجاره: قیمت ارز به روند کاهشی روزهای اخیر ادامه داد؛ به طوریکه دلار با کاهش ۴۰۰ تومانی قیمت در صرافی های مجاز بانک مرکزی به ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان برگشت.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، بانک ها امروز (۱۹ خرداد) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته کاهش دادند؛ بطوریکه قیمت خرید دلار در بانک ها به ۱۲ هزار و ۵۲۸ تومان رسیده است.
همین طور قیمت خرید یورو نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد و شعب ارزی بانک ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۲۰۳ تومان می خرند که قیمت این ارز نیز کاهش یافته است.
هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک ها به قیمت ۱۵ هزار و ۹۶۸ تومان خریداری می شود.

قیمت ارز مسافرتی
قیمت ارز مسافرتی در بانک ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریکه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک ها ۱۴ هزار و ۹۱۷ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان می رسد.

قیمت ارز در صرافی های بانکی
اما صرافی های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش دادند؛ بطوریکه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان می فروشند که این نرخ ها نیز نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش داشته است.

منبع: