تسلا مدل۳ لوکس ترین خودروی آمریکا شد

به گزارش اجاره تسلا مدل ۳ عنوان لوکس ترین خودروی سه ماهه دوم سال جاری میلادی در ایالات متحده آمریکا را به خود مختص کرده است.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، تسلاموتورز یکی از شرکت های خودروسازی نوظهوری است که در چند سال گذشته با معرفی و عرضه خودرو های تمام برقی و الکتریکی قدرتمند با توان پیمایش مسافت های طولانی و ظرفیت بالای باتری توانسته است نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان را در سراسر جهان به خود جلب نماید و سهم قابل توجهی را از بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد.
حالا بر مبنای تازه ترین آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت cleantechnica، خودروی برقی تسلا مدل ۳ موفق شده است عنوان لوکس ترین خودروی فروخته و عرضه شده در بازار ایالات متحده آمریکا در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی را از آن خود کند.
در واقع با بررسی لوکس ترین خودرو های موجود در بازار ایالات متحده آمریکا می توان دریافت که تسلا، بی. ام. و، مرسدس بنز، آئودی و لکسوس برترین جایگاههای این لیست را به خود اختصاص داده اند که در صدر آنها، تسلا مدل ۳ قرار گرفته است.
به عقیده کارشناسان و تحلیل گران فعال در بازار خودرو، اختصاص جایگاه نخست در لیست لوکس ترین خودرو های فروخته و عرضه شده در بازار آمریکا نشان دهنده موفقیت روز افزون این خودروساز نوظهور است که سبب شده خودرو های برقی تولید شده توسط تسلاموتورز در مدت زمانی بسیار کوتاهی بتواند با قدیمی ترین و باسابقه ترین خودروسازان جهان به خوبی رقابت کند.
خودرو های برقی که در سال های اخیر تحت تاثیر تشدید نگرانی های جهانی در مورد میزان آلودگی هوا، تخریب محیط زیست و کمبود یا افزایش قیمت سوخت به شدت از جانب شرکت های خودروسازی، تکنولوژی و همینطور مشتریان مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند، دولت های گوناگونی در جهان هم تصمیم گرفته اند که با عرضه طرح های تشویقی به شرکت های تولیدکننده این محصولات و همینطور شهروندان خود، تولید و خرید و فروش وسایل نقلیه پاک و دوستدار محیط زیست را به میزان قابل توجهی بالا برند.
بدین ترتیب شرکت های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته اند که تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودرو های برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند تا در سال های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
همچون برجسته ترین شرکت های خودروسازی که به تولید و توسعه خودرو های تمام برقی با کیفیت، لوکس و قدرتمند پرداخته است، می توان به شرکت آمریکایی تسلاموتورز اشاره نمود که توانسته است با توسعه مدل خودرو های برقی تسلا ۳، تسلا ایکس و تسلا اس به خوبی توسط مشتریان و علاقمندان مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.
از بزرگترین بازارهای فروش خودرو های برقی به ویژه تسلا می توان به کشورهای اروپایی و منطقه اسکاندیناوی، ایالات متحده آمریکا، کانادا و چین اشاره نمود.