جزئیات همایش مهندسی ایمنی و مدیریت HSE اعلام گردید

به گزارش اجاره هشتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE با هدف ارتقای دانش مجامع علمی، دانشگاهی و صنعتی در شاخه های مختلف مهندسی ایمنی و مدیریت HSE اسفندماه امسال برگزار می گردد.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، مرکز طراحی فرایند ایمنی و کاهش ضایعات دانشگاه صنعتی شریف به منظور ارتقای دانش مجامع علمی، دانشگاهی و صنعتی در شاخه های مختلف مهندسی ایمنی و مدیریت HSE و به دنبال آن استمرار تبادل آرا و افکار صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی، هشتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE را روزهای ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می نماید.
معرفی و بحث بر روی مفاهیم پایه ایمنی و مدیریت HSE در صنایع، فراهم کردن بسترهای مناسب همکاری میان متخصصان و محققان دانشگاهی و کارشناسان HSE در صنعت، دعوت از متخصصان HSE در سطح ملی و بین المللی برای بحث و بررسی جدیدترین فناوری ها و روش های جاری ایمنی صنعتی و HSE، شناسایی موضوعات و عناوین پروژه های تحقیق و توسعه HSE در صنایع، تشویق مراکز دانشگاهی و صنعتی جهت ایجاد برنامه های مؤثر و کارآمد تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف ایمنی و مدیریت HSE و شناسایی و بررسی توان بالقوه سیستم مدیریت HSE در حفاظت محیط زیست ملی و جهانی و دستیابی به اهداف توسعه پایدار تعریف شده برای صنایع مختلف و در سطح ملی و بین المللی از اهداف این همایش سه روزه است.
همینطور ایمنی و مدیریت ریسک، ایمنی و محیط زیست، ایمنی و سلامت شغلی، سیستم مدیریت HSE و فرهنگ ایمنی پنج محور این رویداد ملی است.
بر مبنای اعلام دبیرخانه همایش، ارسال مقالات از دوم شهریورماه ۹۸ شروع شده و تا ۲۸ آذرماه ۹۸ ادامه دارد و آخرین مهلت ثبت نام در همایش کارگاه ها و نمایشگاه ۲۰ بهمن ماه امسال خواهد بود.
بر مبنای اعلام وزارت علوم، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت cpslconf.ir رجوع کنند.