موتورسیکلت برقی پژوهشگران کشور وارد فاز پلاک گذاری شد

اجاره: تیم تحقیقاتی یکی از شرکت های دانش بنیان بعد از تولید کامل موتورسیکلت های برقی، در حال گذران فرآیندهای پلاک گذاری است که با نهایی شدی این فاز، محصول تولیدشده به مرحله تجازی سازی خواهد رسید.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، پویان احمدی زاده، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: در این شرکت موفق شدیم تمام فرایندهای تولید موتور سیکلت برقی شامل طراحی، نمونه سازی و تولید را انجام دهیم و هم اکنون نمونه این محصول به صورت کامل تهیه و موفق به دریافت مجوزهای لازم شده است.
احمدی زاده اضافه کرد: ستاندن مجوز پلاک گذاری همچون مراحل نهایی است که در صورت تکمیل این مرحله، آخرین موانع در راه تجاری سازی محصول نیز برداشته خواهد شد.
این محقق با اشاره به عملکرد این موتور سیکلت اشاره کرد: این موتور سیکلت با هر بار شارژ، ۶۵ کیلومتر را پیمایش می کند. هر بار شارژ این وسیله در حدود ۱۰۰۰ تومان هزینه دارد که باتوجه به افزایش قیمت بنزین، صرفه اقتصادی استفاده از محصول را نسبت به گذشته افزایش داده است.
وی ادامه داد: باطری همچون قطعات کلیدی در وسایل نقلیه برقی است، به همین خاطر باطری این موتور سیکلت به مدت دو سال توسط خود شرکت ضمانت می شود.

منبع: