اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس

اجاره: در صورتیکه ساکن سایر استان ها و شهرستان ها هستد و قصد دارید در دوره های اموزش کوتاهی مو و کوتاهی مو در اموزشگاه عریس شرکت کنید نگران نباشید ، ما شرایطی را برای شما در نظر گرفتیم که بتوانید بصورت فشرده بهمراه محل اقامت در تهران حضور داشته باشید و کلاس های خود را بصورت کوتاه مدت طی کنید.

بهترین آموزشگاه کوتاهی کشور

 اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یک مرکز فوق تخصصی و اکادمیک برای گذراندن دوره های ارایشگری حرفه ای در زمینه اموزش کوتاهی مو به صورت تخصصی ، تکمیلی و مربیگری در کشور و همچنین بعنوان بهترین آموزشگاه کراتین مو زنانه حرفه ای ترین دوره های آموزشی را در این زمینه برگزار می‌کند.

بمنظور کس اطلاعات بیشتر درباره دوره های کوتاهی مو میتوانید از قسمت زیر وارد صفحه ثبت نام دوره های اموزشی شوید:

  1. ثبت نام در  دوره آموزش صفر تا صد کوتاهی مو
  2. ثبت نام در دوره آموزش تکنیک های کوتاهی مو با موزر (کار با موزر)
  3. ثبت نام در دوره آموزش مربیگری کوتاهی مو
  4. ثبت نام در دوره آموزش پیشرفته و تکمیلی کوتاهی مو
  5. ثبت نام در دوره آموزش تخصصی کوتاهی مو

 

 این کلاس ها شامل انواع سرفصل های مربوط به آموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه در ۳ سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری است که در این دوره بطور کامل به هنرجویان آموزش داده میشود.  با شرکت در این دوره می‌توانید به یک متخصص  کوتاهی مو در منطقه فعالیت خود تبدیل شوید و بدون هیچگونه مشکلی انواع مدل ها را روی مشتریان خود پیاده سازی کنید.

دریافت گواهینامه بین المللی کوتاهی مو

عریس به پشتوانه ۲۲ سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه های آرایشگری و مراقبت زیبایی و همکاری با موسسات استاندارد جهانی از جمله CTP و  CCSW اروپا و استرالیا ، بصورت انحصاری گواهینامه بین المللی در زمینه آرایشی و مراقبت زیبایی برای هنرجویان خود در کشور صادر مینماید که مورد تایید بیش از ۵۰ کشور در دنیا میباشد. از جمله گواهینامه های  بین المللی صادر شده توسط این مرکز گواهینامه کوتاهی مو زنانه میباشد.

برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو ویژه هنرجویان شهرستان ها

در صورتیکه ساکن سایر استان ها و شهرستان ها هستد و قصد دارید در دوره های اموزش کوتاهی مو و کوتاهی مو در اموزشگاه عریس شرکت کنید نگران نباشید ، ما شرایطی را برای شما در نظر گرفتیم که بتوانید بصورت فشرده بهمراه محل اقامت در تهران حضور داشته باشید و کلاس های خود را بصورت کوتاه مدت طی کنید . همچنین اگر شاغل هستید و این امکان را ندارید که در ساعات اداری و کاری در کلاس های اموزشی کوتاهی مو مراجعه کنید، یا اینکه از شهرستان تشریف می‌آورید، می‌توانیم در روزهای تعطیل برای شما دوره آموزشی را برگزار کنیم .

معرفی مرکز آموزش حرفه ای عریس

شما میتوانید بمنظور ثبت نام در دوره های آموزش کوتاهی مو عریس بهمراه ۱۰ درصد تخفیف ثبت نام به مدت محدود از طریق وب سایت رسمی آموزشگاه به آدرس:

https://eris-ac.com

اقدام به ثبت نام در دوره های اموزشی نمایید.