معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان مطرح کرد؛ فردی که ۲۹ واحد تولیدی زنجان را به خاک سیاه نشانده

به گزارش اجاره معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان اظهار داشت: بازنگری مجدد در زمینه واگذاری واحدهای تولیدی به صورت صد درصد یا سهام حداکثری به افراد حقیقی و حقوقی خارج از قواعد سازمان خصوصی سازی را خواستاریم.
به گزارش اجاره به نقل از ایسنا، فرامرز نیک سرشت عصر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس قوه قضائیه برگزار شد، اظهار نمود: امروز یک واحد در استان داریم که صاحب آن در یک فرایند ۲۹ واحد صاحب برند را خریداری نموده و همه را به خاک سیاه نشانده است.
وی خاطرنشان کرد: باید یک مرتبه بازنگری شود که این شخص با چه اهلیتی آمده و واحدهای برنددار به وی واگذار شده است، در حالیکه ما هر کاری برای وی انجام داده ایم، اما باز هم واحد راه نیفتاده است؛ متاسفانه امروز شاهد این هستیم که سهامداری وارد عمل شده و واحد را به خاک سیاه می نشاند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان تصریح کرد: در بحث پسماندهای روی هم چه مالکیت برای بخش خصوصی باشد چه بخش دولتی، باید این پسماندها تعیین تکلیف نهایی شود، چون برای این پسماندها احکام مختلف صادر گردیده است از همین رو درخواست داریم که قوه قضائیه این مورد را هرچه سریعتر تعیین تکلیف کند.
وی تصریح کرد: صنعت گران و تولیدکنندگان تعلق خاطر بسیاری به موضوعات استانی دارند و خوشبختانه همکاری دستگاه قضایی در حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی خیلی خوب بوده و البته یکی از موفقیت های استان همین هم افزایی بین قوه قضائیه و قوه مجریه است.
این مسئول افزود: همچون درخواست های صنعت گران از واحد قضایی، تسریع در رسیدگی به پرونده های ارسالی به محاکم برای کوتاه شدن برخورد با قاچاقچی و متخلف، سخت گیری بیشتر در امر صدور قرارهای تأمین وثایق، تفکیک پرونده های قاچاق نسبت به سایر پرونده ها، تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به قاچاق و پشتیبانی از مدیران خدوم، همراه با برخورد با متخلفان است.